| paulneamtu a întrebat:

Credeti ca o fetita de 13 anisori e suficient de mare ca sa-si dea cu placa de par in par?

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Placa de par arde parul deci il distruge, daca vrea la 13 ani sa fie cu parul distrus este ok, e bine sa fie lasat parul natural, este mult mai frumos decat cel ars

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu la anisorii astia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca o lasa mama ei da.

| Celcestietot a răspuns:

Da.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| haileewatson a răspuns:

De la 11 ani ma dau cu placa, acum am 26 si parul meu nu are nicio problema. Trebuie sa il ingrijesti cu produse specifice tipului de par (balsam, masca, ulei) si bineinteles trebuie sa te dai cu protectie termica inainte de fiecare utilizare a placii.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu e sanatos nici la 13 ani nici la 25, dar penteu frumusete facem si sacrificii

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă erai fata mea da te lăsăm sa-ti faci ce vrei tu cu părul tău șubițe vopsit nu stiu placa de păr ce vroia tu

| elennax a răspuns:

La 13 ani incepe sa nu mai fie fetita.

| nonepasa a răspuns:

BA PROSTILOR, are 13 ani eu m-am vopsit de la 10, ma fac cu placa de la 8 SI MA DROGEZ DE LA 5 daca ai PROTECTIE ANTI PLACA E OK, pace in lume