| Sara2017 a întrebat:

Cu totii stim ca se apropie Craciunul.La sotul meu deja i-am cumparat cadoul pe care o sa-l pun sub brad.Dar ficei mele nu stiu ce sa ii iau:
13 ani,canta,danseaza,creativa, face fotografi(nu selfie-uri ci poze la natura etc.)
Ea vrea J5 2017 dar nu este buget ca as dori sa-i iau telefonul.
Idei de cadouri? Pana in 1000 lei

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu i spune ti adevarul copilului, ca nu există moș craciun si ca dumneavoastra i cumpărati cadoul doar ca nu ave ti bani destui să i luati ei telefon, ea i si doreste mult acel telefon si cand o sa vada ca nu i l ati luat o sa o dezamagiti, dar va crede minciuna ca mos craciun e batrin si uituc, cel mai bine spune ti adevarul fetitei dvs, eu cred ca la varsta ei este destul de matura sa gîndeasca singura si sa va inteleaga situatia materială precară. Luatii ceva de imbracat cit va permite salariul.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sara2017):

Canon, sau Sony cybershoot e foarte bun are 8 mp si e cameră foto digitală o sa i placă.

| munteanuionvictor a răspuns:

Mai bine intreab-o pe ea ce-si doreste.

| MajinVegeta a răspuns:

Aparat Foto? Sau un telefon mai ieftin dar sa aiba camera cat de cat.

Răspuns utilizator avertizat
| MajinVegeta a răspuns:

Cel mai bine sa iei unul ieftin, nu merita un aparat scump.
Uite unul https://www.emag.ro/......BGZCBBBM/.

| MajinVegeta a răspuns (pentru MajinVegeta):

Nu uita sa-i pui si memorie in aparat.winking

Răspuns utilizator avertizat