| JumaDeNegru a întrebat:

Draga TPU, unde am gresit in viata?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-as cunoaste, probabil ca ti-as spune unde ai gresit, dar asa, nu am cum sa-ti raspund.

| minrest a răspuns:

Restrange aria intrebarii. Cum e formulata acum, ar fi prea mult de scris.

| Kaℓi a răspuns:

Daca scoti "Draga TPU", suna ca un titlu de manea happy

"Dau funda" poti sa o lasi, e imbarligatoare.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu unde ai gresit, dar iti spun cu ce ne alegem in viata:
https://www.youtube.com/watch?v=U9oaaxGdsOw

| peperonies a răspuns:

Cand ti-ai facut cont pe TPU si ai inceput sa pui intrebari de genu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traim ca sa mancam, sa bem si sa f#tem. Daca nu te.ai indopat ca porcul doar ca sa vomiti mai tarziu, nu ai baut ca un bou pana ai cazut sub mese, inseamna ca in iubire te.ai ratacit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc cum intr-o seara am baut putin si am plecat cu una la ea acasa, pentru ca sunt genul care se indragosteste foarte repede. Habar n-am ce s-a intamplat acolo dar doua zi m-am trezit dezbracat pe covor, in mijlocul sufrageriei, si pe tac-su care statea in usa si se uita urat la mine. Aceeasi intrebare mi-am adresat-o si eu in clipele alea...

| Kogaion a răspuns:

Cand te-ai nascut, glumesc. De unde naiba vrei sa stim noi? Crezi ca suntem Dumnezeu, sa stim ce ai gresit fara sa ne spui?

| Roxette99 a răspuns:

Numai tu stii raspunsul la intrebarea astawinking