| AlexDorinel a întrebat:

E normal ca atunci cand parintii unui copil se cearta, copilul sa se autoizoleze cu parintele mai drag?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Copilul trebuie dus la psiholog, se merge la psihiatru si el decide daca va avea nevoie de medicamentatie si/sau de consiliere psihologica. referitor strict la ce intrebi tu, parerea mea e ca e ceva normal ca un copil sa fie de partea acelui parinte care ii e mai apropriat lui, actiunea poate diferi de la copil la copil

| Gabi848 a răspuns:

Nu, e normal ca cei doi sa vada si sa inteleaga ca au un motiv sa se impace.