| anonim_4396 a întrebat:

Femeile insarcinate sau recent gravidute, ati nascut la maternitate cu medicul care v-a urmarit sarcina?! Sau pur si simplu v-ati dus la maternitate sa nasteti?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

La maternitatile de stat nasti cu cine se nimereste sa fie pe tura atunci cand te duci. Nu se mai poate ca inainte sa suni medicul care te urmareste sa vina.

2 răspunsuri:
| MrMishu a răspuns:

Buna, sotia mea a nascut in ambulanta, pe drum. Copilul este sanatos, dar putin energic, probabil de la gropile din Romania.

| Gabriela0109 a răspuns:

Pana la 30 săptămâni sarcina mi-a monitorizato un medic, de la 30 am mers la privat și deja pana la naștere la el am fost, inclusiv și nașterea tot acel de la privat mi-a primit-o. Regret ca nu am mers din start la privat. Pe viitor deja am medicul meu de încredere