| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sora mea se juca cu o pensula și nu știu sigur dacă a căzut în ea sau dacă și-a băgat-o în gura, dar am auzit-o plangand și apoi a vomitat cu sânge și i-a curs sânge din gura. S-a oprit din plâns și nu ii mai curge sânge. Poate fi ceva mai grav? Se poate sa se fi zgâriat doar?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sase fii ranit dintisorii sau gingia. Uita-te in gurita ei, sau spune-i mamei tale.

| LiveTheMoments a răspuns:

Pai mergeti la un doctor sa vada daca nu e ceva grav.

| pinkpityc a răspuns:

Părinți tai nu sunt acasă? Suna la salvare pentru ca sora ta sa primească cea mai buna îngrijire nu e de gluma mai ales dacă a vomitat cu sânge

| Sarina a răspuns:

Du te la medic cu dansa unde te gândesti numai lasa lucruri periculoase pe mana copilului

| CapraAfganistana a răspuns:

E pe moarte. lumanare fericită vă doresc

| rxxysh90 a răspuns:

Suna bai la salvare sau suna-ti parintii! Vrei s-a omori copilul?