| elenamarian95 a întrebat:

Hey,TPU! In octombrie trebuie sa mi se nasca nepotica si sunt foarte entuziasmata, insa nu am mai tinut un nou-nascut in brate pana acum si nu stiu cum sa o tin sa nu o ranesc sau ceva, stiu ca sunt foarte fragili...Cum trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Nu sunt chiar atat de fragili pe cat crezi happy. Sigur parintii te vor invata cum sa o ti in brate.Ia-o in brate atunci cand te simti pregatita... poti sa o lasi pe pat si sa stai langa ea pana iti mai trece aceasta teama de a o tine in brate happy. Nastere usoara mamicii fetitei.

| elenamarian95 explică (pentru GabyT10):

Multumesc mult!????

| GabyT10 a răspuns (pentru elenamarian95):

Cu mult drag happy.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te invete parintii ei cand o sa fie cazul.