| anonimalalala a întrebat:

Mama prietenei mele a vazut ce am vorbit cu ea si nu o mai lasa sa vorbeasca cu mine. Mama a aflat si mi-a spus sa ii dau un mesaj sa imi cer scuze chiar daca a trecut o saptamana. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu esti dispus sa-ti ceri scuze, atunci inseamna ca nu dai doi bani pe maica-sa si nici o sansa sa o mai ales pe fata aia, sa vorbeasca cu tine.
Tie ti-a luat 1 saptamana doar sa te gandesti si tot nu esti decis?

| aditimus a răspuns:

Cere-i scuze daca ai gresit si s-a rezolvat.

| mi25 a răspuns:

Pentru ce sa-i ceri scuze? Nu ne-ai spus motivul.

| ZappyTv69 a răspuns:

Cere-i scuze, nu mai repeta

| Kdjhdjdhdhh a răspuns:

Buna, cere i scuze rezolva problema cu mama ei si cu prietena ta si incercati sa iesiti intr o zi libera la un restaurant ceva si discutati de ce nu mai doreste ca mama ei sa nu mai vb cu tine daca spune nu tu ti-ai facut deja datoria de prieten te ai implicat cat de mult ai putut si cam atat funda pls happy