| anonim_4396 a întrebat:

Mamici sau gravide, eu in prezent nu am un medic ginecolog AL MEU. Sunt in trimestrul 1 si am fost la 2 medici ginecologi diferiti ( primul confirmare sarcina, al doilea morfologie ) dar nu am ramas la niciunul pentru ca nu mi au placut laughing Voi cum ati ramas "in evidenta" unuia? Mai exact care sunt pasii? Eu am fost la privat de fiecare data si e cu programari

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cu acelasi doctor am nascut.
Cand m-am prezentat la maternitate sa nasc am fost intrebata cine e medicul meu. Nu era de garda in seara aceea dar l-a sunat asistenta sa vina si a venit.

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te duci la un medic, ii spui cum sta treaba, iti face consultul și îți spune când sa revi.Revi tura vitoare și tot asa.

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru Freya1):

Iar la final, cu cine nasti? Cu acel doctor? Adica toti doctorii ginecologi au cabinet la maternitatea orasului? Sunt nedumerita rau

| Lioana a răspuns:

Eu am mers pe baza de recomandare la medicul meu. Am avut o fosta colega care a lucrat in maternitate si am rugat-o pe ea sa-mi recomande un medic bun.

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru Lioana):

Si tot cu acel doctor ai si nascut? Sau efectiv poti merge la maternitate ca sa nasti?laughing Banuiesc ca orice doctor cand te vede ca mai ai putin iti programeaza data

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru Lioana):

M ai luminaat intr-un final. Efectiv niciun doctor nu iti raspunde la intrebarile astea, toti imi spun ca e prea devreme sa pun intrebari despre nascut laughing Multumesc mult

| Lioana a răspuns (pentru Andreea99911818181):

Cu acelasi doctor am nascut.
Cand m-am prezentat la maternitate sa nasc am fost intrebata cine e medicul meu. Nu era de garda in seara aceea dar l-a sunat asistenta sa vina si a venit.

| Andreea99911818181 a răspuns:

*** Sun nicio forma nu iti da nr personal ca sa vorbesti cu ea daca ai vreo intrebare sau ce am citit eu pe net. Doar dai banul si pleci. Daca vrei sa te reprogramezi bine daca nu nu. Ce pot face sa tin legatura cu unu?