| nely a întrebat:

Pot pune putin biscuite in laptele copilasului? Are 4 luni si jumatate.

Răspuns Câştigător
| sabina a răspuns:

Doar daca gasesti biscuiti fara gluten.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, insa biscuitul trebuie ras pe razatoare, pisat bine si cernut(faina de biscuit).

daniela
| daniela a răspuns:

Doar biscuiti fara gluten speciali pentru copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci cerealele fara gluten pe care le poti introduce in alimentatie de la 4 luni? cred ca sunt mult mai indicate decat biscuitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar i dai cu lingurita

| dulshe a răspuns:

Daca inca ii dai piept sa nu-i dai nimic de mancare, deci nimic, nimic, nici macar sa guste, pentru ca daca incepe sa manace si biscuiti si piept, si nu stiu mai ce nu o sa mai manance nimic. Stiu asta de la medic, pentru ca ca am un verisor care nu manca deloc, si la dus la doctor, si doctorul i-a zis ca este din cauza ca el mananca si piept si mancare. Dupa ce termina de tot cu pieptul poti sa incepi cu mancarea.

| nely explică:

Nu au gluten.Sunt pentru copii. I-am cumparat de la raionul cu mancare pentru copii.

| nora31m a răspuns:

Sa ti traiasca bebele.Eu la copii mei am dat de la 4 luni. Poti sa incerci putin cate putin.