| SpeedPrimer a întrebat:

Salut, cum sa imi conving parintii sa imi ia un ps 4 daca am strans banii de el da nu vor la il ia?
Fara raspunsuri de genu "copii din Africa nu au ce manca si tu vrei ps"

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu as dori sa stiu adeavaratul motiv pentru care parintii tai nu vor sa ti-l cumpere! Ce motive invoca ei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tot ai bani fa o comanda la eMAG, iti vine acasa, il platesti si aia e

| Mayhem666 a răspuns:

Te rogi de ei pana o sa cedeze si o sa ti-l ia. La mine functioneaza aproape de fiecare data laughing

| Clorox a răspuns:

Frate, sunt banii tai, ce naiba stai dupa ei?
Cui ii pasa de africa? Fiecare e pe cont propriuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine il comanzi tu? Daca tot ai banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei note mai bune la scoala si dupa ce ti-l cumpara, adica te lasa pe tine sa ti-l iei, te poti lasa de scoala.

| KanezuY a răspuns:

Daca sunt banii tai, atunci ai tot dreptul sa ti cumperi ce vrei.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nici multi copii din Romania nu au ce minca. Uite citi au ramas fara case, haine, caiete si carti din cauza inundatiilor iar tu vrei ps4!
Dupa ce vei avea banii tai, cistigati de tine cu strinsi din banii dati de parinti, atunci te vei mai gindi ce vrei.

| Ωmega a răspuns:

Pai si cum ai tu impresia ca am putea sa stim noi cum sa-ti convingi parintii? Ii cunoastem noi cumva sa vedem ce argumente sau metode de convingere ar merge la ei? Daca tu nu ii cunosti suficient cat sa realizezi cum trebuie sa ii iei cand iti doresti ceva, noi cu atat mai putin te putem ajutawinking
Si daca ai strans tu banii de el, de ce nu il iei direct? Chiar daca ai strans banii din ce ti-au dat ai tai, sunt banii tai acum. Poate nu meriti si de aceea nu vor sa ti-l ia. Ia pune-ti si tu niste intrebari din astea si ai sa vezi ca vei gasi singur raspunsurile cu privire la cum trebuie sa procedeziwinking

| Ωmega a răspuns:

Tu mai exact la ce te referi? Si de unde pana unde ai dedus tu ca din cauza "gandirii mele" a ramas Romania in urma?

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Nu stiu. mai merge asta cu note bune la scoala?

| Randomuser2000 a răspuns:

Il cumperi si nu le spui, doar nu o sa il arunce la gunoi

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Te rogi de ei.
.