| alpha99Eduard a întrebat:

Salut tou. Cand eram mic am vazut un film horror in care un sarpe a iesit din wc si l a muscat pe omuo care isi facea nevoile. De atunci imi e frica sa imi fac nevoile pe wc si ma ascund in spatele casei sau in gradina. Acum m-am mutat la oras, stau la apartament si tin in mine de 2 zile. Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Catalinselix a răspuns:

Povestea vieții mele.
Același film blestemat care mi-a distrus copilăria.
Mulți or sa rada, dar nu ii baga în seama.
Hai sa o luam logic: când eram mic. Deci nu erai conștient de ce se întâmplă și ce scrie în filmul respectiv (era cu traduceri din engleza).
Filmul era un documentar care avea ca scop nu stiu ce, în schimb șarpele respectiv intrase pe acolo printr o țeavă sparta care se afla la suprafață.
Acest lucru NU este posibil, deoarece tevile stau în pământ și sunt foarte rezistente, inclusiv din otel / fier sau altele materiale grele.
Șansele ca ceva sa iasă de acolo sunt 0, pentru ca șerpii nu înoată atâta și plus de asta pana sa ajungă la tine în WC s ar întâlni cu mulți kkți. Du te la baie liniștit și fa ti treburile ca nu se întâmplă nimic.
Te înțeleg extrem de bine.
Asa cum te uiți la un film cu spider man și știi ca nu exista, asa și cu șarpele din WC
E doar în capul tău.
Logica te va ajuta sa scapi de trauma. Gandeste logic!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut tou? Sau TPU

| Anonimu7041 a răspuns (pentru 4ndr33y):

Fix de asta avea nevoie.
Gândiți unii de vi se face scurt circuit...

| PringAloe a răspuns:

AHAHAH, unii o sa zica ca o sa radem... ce-i drept n-ai cum sa nu.

| Catalinselix a răspuns:

Fa in olița