| GhergheMarius20 a întrebat:

Sunt bărbat, am 34 ani! Am un baiat de 9 ani si nu vrea sa imbrace hainele deloc! Iar seara cand mama lui ii da pijamaua nu vrea sa o ia sa o îmbrace! Si sta gol si prin casa! Oare din ce cauza? Cand ii dam hainele nu vrea in niciun fel sa le ia! Are 9 ani!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca ii este cald, noaptea, cu pijama. Dati-i o pijama subtire.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sterge naibii intrebarea,
NU ne pune intelienta la incercare caci tu esti copilulul.

| eckblume a răspuns:

Ce nătăfleț ești... Stii macar sa stergi intrebarile unde afirmi ca ai 14 ani?