| Narci123 a întrebat:

Unde isi poate face ziua o fetita de 11 ani?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca acasa, mi se pare prea mica pentru cafenea sau ceva. Sau daca e posibil financiar la un loc de joaca amenajat pentru copii eventual cu animator de joaca.

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine primavara si este extraordinar de frumos afara. In natura ar fi cea mai frumoasa zi de nastere posibila. Pentru o fetita de 11 ani, nu-i obisnuiti de pe acum pe copii cu cluburi, cafenele s.a. Natura este incredibil de frumoasa, organizati mici jocuri competitive pentru invitatii cei mici, iar voi cei mari lasati-va pe mana aerului curat si a povestilor proaspete despre copii vostri fericiti.

| rxxysh90 a răspuns:

Incercati la Ferma Animalelor. E o locatie potrivita pentru un copil de 11 ani. Sau McDonalds

| TheEnIgMaTNG a răspuns:

Intr-o Excursie, Tabara, la plaja, la un prieten(foarte putini copii fac lucrul acesta, Nu stiu de ce)