| Anisoara961 a întrebat:

1.Mergeti maine sa luati Lumina?
2.Azi sau maine se trece pe sub masa?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Da.Voi merge sa iau Lumina si voi sta si la slujba astazi noapte.In ziua de Inviere.Ieri,in Vinerea Mare s-a trecut sub masa.Dar daca ai ratat astazi poti sa te duci la slujba de Inviere(nu sa treci pe sub masa ca nu se mai poate) ci sa iei lumina si sa asculti dupa 12 noaptea slujba.
Sa ai parte de sarbatori curate, luminate si frumoase!

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

1.Mergeti maine sa luati Lumina?==voi vedea ce voi face mâine!

2.Azi sau maine se trece pe sub masa?==
http://www.libertatea.ro/......36771.html

( Din partea noastră, poți trece, pe sub masă, la tine acasă, de câte ori vrei tu! )

| anonim_4396 a răspuns (pentru MMihai):

Trebuie sa recunosti ca partea cu trecutul pe sub masa e geniala. laughing

| HueyFreeman a răspuns:

Nop. O prepar acasa.

| LegionarulRoman a răspuns:

Merg la Inviere maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce ramura a crestinismului se trece pe sub mese? Vreau sa vad. Priceless laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ortodoxism.

| Diavolcata a răspuns:

Geniala partea cu masca.

| KazNNNeT a răspuns:

Duminica dimineata se trece pe sub masa
Maine se merge dupa lumina ( seara )
Bafta