| anonim_4396 a întrebat:

A fost descoperit strămoşul tuturor plantelor

http://www.descopera.ro/......-plantelor

satana e bagat in descoperirea asta nu-i asa?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......i-joc-mai/
vezi răspunsurile mele de aici.

Nu există Satana, este o minciună a popilor.

| wales a răspuns:

Ăsta e cel mai important lucru din viața ta, căutând fel și fel de articole să arăți ce? Dacă dorești într-adevăr să afli adevărul, cercetează personal. Pavel a spus:

`` În adevăr, însuşirile nevăzute ale Lui, puterea Lui veşnică şi dumnezeirea Lui se văd lămurit, de la facerea lumii, când te uiţi cu băgare de seamă la ele în lucrurile făcute de El. Aşa că nu se pot dezvinovăţi;`` Romani 1:20.

După cum bine știi, oamenii de știință sunt împărțiți în două; creaționiști și evoluționiști. E, primii au descoperit următoarele:

www.youtube.com/watch?v=4NNE5vK0T1o

www.youtube.com/watch?v=HyqU9mEaqxI

www.youtube.com/watch?v=ojlI-WMJNJg

www.youtube.com/watch?v=oxd0TwXiRTo

www.youtube.com/watch?v=NvFTEwPxTS0

www.youtube.com/watch?v=Mu71i_rHk2Q

| anonim_4396 explică (pentru wales):

Vreo dovada reala ai ca a existat pavel?

| anonim_4396 explică (pentru wales):

Asa zisi oamenii de stinta si adevarati oamenii de stinta da stiu

| adisuper a răspuns:

Da,Satan a plantat-o laughing))

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Nu totul trebuie sa aiba referire la satana...big grin