| AvalohAlyn a întrebat:

Aceasta este singura viata pe care o traim? Ce credeti?

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pe pamantul asta amarat, da...deci, profita la maxim de fiecare clipawinking

| NGheorghe a răspuns:

Cred ca vrei sa te faci autopsier.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu este singura viata, adevarata viata e cea de dupa, a sufletului.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Cu siguranța dacă e prima, probabil că e și ultima. Ar mai rămâne o posibilitate de a exista în lumea astrală, dar nu ar putea fi descrisă ca ''viață''.

| heracles a răspuns:

Conform chimiei'' nimic nu piere totul se transforma'' deci dupa ce corpul moare ne transformam in aburi.pentru ca apa din noi nu dispare se evapora, un corp uman contine 75 % apa,dar pe masura ce inaintam in varsta ne uscam laughing incet,incet pana cand intram in pamant si corpul ajunge mancare pentru plante, iar apa se evapora ajungem vapori de apa, se vb de suflet, corpul energetic si ala se duce in univers, probabil puteste asa prin univers, ne plimbam prin univers.