| Ghiya444 a întrebat:

Aceasta intrebare e pusa in special pentru religiosii de sex masculin:
Ati face sex cu o tipa super buna pentru 100.000 de euro? Adica sa primiti 100000 euro pentru placere.

2 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Din intrebarile precedente observ ca esti pe clasa a 9a. Atat poate generatia ta? Astea-s curiozitatile voastre? Sex si atat? Pai atunci nu ar trebui sa ne miram ca Romania va ramane in continuare printre cele mai slab dezvoltate tari din Europa.
Zic unii ca tinerii vor repara tara... cand vad adolescenti ca tine, am impresia ca o veti strica si mai mult.

| Mircea08 a răspuns:

Intrebarea de fapt era : - "sunteti capabibli sa va vindeti diavolului pentru o gramada mare de bani?". Majoritatea va raspunde "da"