| anonim_4396 a întrebat:

Acum cand sarbatorim nasterea Domnului Isus Hristos, doresc sa fac o dedicatie speciala lui Catalin Tenita, Alexandra, Cristina, tuturor utilizatorilor TPU, indiferent de convingeri religioase, de culoare, sex. Ati dovedit ca inainte de toate, sunteti oameni cu principii si valori, ca suntem mai mult decat o comunitate, suntem o famile mai mare! Va doresc din toata inima multa sanatate, fericire si implinirea tuturor idealurilor! http://www.youtube.com/watch?v=gXNuTVOmorI

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar suntem o familie, nu? happy

21 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Asa sa fie, draga Jasser!

| RAY a răspuns:

Multumesc,desi nu sunt pro data de 25 decembrie ca fiind nasterea lui isus si 15 iunie dar in fine, sarbatori fericite

neluL
| neluL a răspuns:

For Ema's
http://youtu.be/VRLTS1EOTJI

| EmaS a răspuns (pentru neluL):

Ma bucur ca esti in asentimentul meu!

| roxaa15 a răspuns (pentru neluL):

Chiar daca e pentru Ema's ma emotionat si pe mine

| neluL a răspuns (pentru roxaa15):

>big grin

| neluL a răspuns (pentru EmaS):

Doar suntem o familie, nu? happy

| Xtadelo a răspuns:

happy Wow
Sarbatori fericite si tie, Emas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam siropos...
Insa suntem ca o familie.
Multa sanatate si tie EmaS.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi,la fel!

| CryChristiAN a răspuns:

La fel va doresc si eu. Sanatate si sarbatori fericite

Răspuns utilizator avertizat
| C0nstantin a răspuns:

De la Ema pentru toti fara numar si serie de caroserie!

| EmaS a răspuns (pentru C0nstantin):

Da,ma pacatosule si pentru tine!

| roxaa15 a răspuns:

Sarbatori fericite! si fie ca Iisus sa nasca / renasca in toate sufletele

| RisenLight a răspuns:

Aaa... multumim pentru urari, dar totusi aici se cam pun intrebari si se raspund la ele... ai gresit locul dar oricum intentia conteaza big grin

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Suntem uniti

| CredintaSperantaIubire a răspuns:

Multumim din suflet! Pacea, lumina, binecuvantarea divina si iubirea Mantuitorului nostru Iisus Hristos sa va patrunda in suflet si sa va aduca sanatate si bucurie.
Sarbatori fericite si fie ca Nasterea Domnului sa aduca o raza de lumina in sufletul fiecarui om.

| EmaS a răspuns (pentru CredintaSperantaIubire):

Dumnezeu sa te binecuvanteze!