| GrasulDinPovesti a întrebat:

Ai fost vreodata beat la biserica?

6 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Eu nu, unii preoti cu siguranta da.

| NGheorghe a răspuns:

Nu, dar am iesit ca beat de acolo. Nici măcar nu pricepeam ce zice popa ca vorbea in alta limba. Nu pricepeam nici de ce face ceea ce face. Pot sa zic ca toate lumea devenea un pic veselă.

| leapșa a răspuns:

Da, cand eram mai mic.

| CosminCD a răspuns:

Dacă e vorba de alcool - mai bine mergi la Biserică atunci când ești treaz.

| udrescuf a răspuns:

Nu, dar multa lume cam vine beata la biserica factand scandaluri si...

| Apathy666 a răspuns:

Nu, dar m-ai insuflat un pic de inspiratie divina si parca ar fi intresant sa vad daca pot sa il intrec pe Popa HaurEntiu la baut.