| AvalohAlyn a întrebat:

Ai vrea sa existe viata de apoi? Crezi ca exista? Ce sanse sunt?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pana la urma, as vrea sa nu existe. Ce noblete e in asta, sa faci ceva ca sa traiesti vesnic? De frica mortii, sau de frica torturii? Eu stiu ca cine te ameninta cu tortura, nu iti vrea binele. Cine te respecta, iti vorbeste de la egal la egal, te cheama la eforturi si sacrificii, nu te naimeste ca pe mercenari. A pie in the sky. Sper ca chestia asta cu viata vesnica e o neintelegere.

| unbaiat32243 a răspuns:

Mai du-te dracu de handicapat cu intrebarile tale de papagal.