| PsyhoChild a întrebat:

Am avut un vis foarte urat...
Noaptea trecuta l-am visat pe slenderman ca mi-a intrat gen in umbra mea si m-am speriat foarte tare iar cand m-am trezit mi-a fost rau si nu am putut sa imi misc mana.Ce inseamna asta? sad

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu când eram mic visam că sunt mușcat de câini pentru că în viața reală îmi era frică de câinii mari, probabil te-ai uitat la video-uri/poze cu posibile apariții ale lui sau ai citit povești despre el (sau știai de el de la cineva) și având în vedere descrierea lui, e un personaj cu care nu ai vrea să te întâlnești, probabil în mintea ta s-a creat un sentiment de frică față de el și de asta l-ai visat. (dacă mâna ti-a trecut înseamnă că nu e nimic grav, dacă simți că nu e ok mergi la un medic sau întrebă pe cineva care se pricepe).

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic, nu te îngrijora. Visele apar din mulțimea gândurilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Nu inseamna nimic...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Arata-i penisul tau de 17 cm sa vezi ce o ia la fuga. laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm, Dumnezeu vegheaza in continuu, roaga-te lui si El iti va sterge acele gunoaie pe care tu ti le-ai bagat in cap, nu iti fie teama, El este cu tine, salta de bucurie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul somnului ti-a fost creeat un sentiment de neplacere, spre exemplu ti-a amortit mana pentru ca o tineai sub tine in timp ce dormeai si de aici, de la discomfort au aparut cosmarurile, nu e nimic grav, nu te teme happy

| 2Dragos2 a răspuns:

E doar un vis, nu inseamna nimic...

| AlexandruX21 a răspuns:

Asa cum ai zis, a fost doar un vis, nu are cum sa te influenteze, probabil l-ai simtit foarte adevarat si de aceea te-ai speriat.
Iar faza cu mana, daca nu a ramas asa si poti sa o misti in continuare exista o explicatie dar nu stiu sa ti-o detaliez acum. dar pe scurt stai linistita nu ai de ce sa te mai ingrijorezi!