| anonim_4396 a întrebat:

Am descoperit de ceva timp ca am puteri psiho-pupu si pot face diverse minuni : pot sa transform o masina care abia merge intr-o masina care nu merge deloc, pot sa separ vinul in 2 pahare si sa-l fac sa dispara in mod misterios, pot sa vindec persoanele sanatoase si pot sa scot o palarie dintr-un iepure. Dupa ce mor o sa fiu trecut la categoria "sfant"? Parca minunile fac parte din acel "job requirement". Celelalte probe le trec pe baza de nepotism ca isus.

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Si eu eu o sa ajung sfanta, pot face berea sa dispara intr-o secunda:-s

| OctoberandApril a răspuns:

Cei deosebiti,ca tine, mai nou castiga la "Romanii au talent" du-te si impresioneaza-ne.
Daca intrebarea asta are o doza de seriozitate... Sfintii faceau minuni, nu trucuri.E o diferenta intre a scoate un iepure dintr-o palarie (sau o palarie dintr-un iepure, dupa caz) si a vindeca un om orb, lepros sau mai stiu eu cum.

| 4b a răspuns:

Mi-e mila de miștocari...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti o mare descoperitoare.de la brau in jos.depinde de intentie.da iepurele ce vina are?

| Silviuloan a răspuns:

Ai probleme cu capu.

| SentimentalConsil a răspuns:

Este un club unde te poti inscrie, acolo sunt inscrisi cei mai de prestigiu oameni cu puteri paranormale, adresa este Sos. Berceni nr. 10, Sector 4, 041914,
Bucuresti, Oficiul postal 8, asta daca locuiesti in Bucuresti

| Nonono a răspuns:

Daca puneai o intrebare, iti raspundeam, dar daca ironizezi si hulesti, atunci iti raspund asa:
Da ca esti dobitoc nu ai descoperit?

| iamy a răspuns:

Ştiinţa ar trebui să fie o disciplină neutră cu adevărat, căutând numai adevărul, nu dovezi pentru susţinerea unei agende. Şi Dumnezeu a intenţionat întodeauna ca noi să venim la El prin credinţă, nu prin logică.
Incepi sa devii penibila si nu-ti sta bine!

Răspuns utilizator avertizat
| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Personal cred ca esti foarte inteligent, te-ai putea inscrie fara probleme la "Romanii au talent", sper doar ca juriul sa nu-ti ceara sa transformi intelepciunea ta in nimic, ar fi o pierdere imensa pentru umanitate, pentru mine ar fi doar inca o dovada ca exista si unii...

| AntigelMăă a răspuns:

Esti fumat rau prietene.