| Iulici94 a întrebat:

Am facut mare prostie ca am luat pastile sa ma omor. de atunci mie foarte frica, nici nu reusesc sa dorm noaptea sau sa stau in casa mea. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Vinde-ti sufletul lui Iisus Hristos, marturiseste-i toate pacatele inclusiv pe acela de a incerca sa nimicesti viata pe care ai primit-o in dar. Apoi spune, duh de moarte si de frica pleaca de la mine in numele lui Iisus Hristos, acum ii aprtin Lui! Si iti trece.

8 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Cat timp a trecut de la utilizarea acelor pastile?

| Inferno a răspuns:

Macar ti-a reusit?

| doctorandus a răspuns:

Ai nevoie de psihiatru. Serios, asta se trateaza. Principalul e sa nu mori de prost.

| Silviuloan a răspuns:

Mare greseala.
Sa NU mai faci asta niciodata, pentru ca este un mare pacat.

| Rapplex a răspuns (pentru Silviuloan):

Neexistenta zeilor face aceasta fapta corecta din punct de vedere etic? Cam asa suna exprimarea crestina.

| Rapplex a răspuns (pentru Silviuloan):

Coane, TPU-ul nu cred ca te poate ajuta, cel mai bine ar fi sa consulti un om de specialitate, cum ar fi un psiholog, te va ajuta sa treci mai usor peste moment.

| leacuri a răspuns:

Te ispitesc spiritele malefice... pune-ti un orgonit sub pat.