| Begher_Razvan_1998 a întrebat:

Am facut o poza din masina, in oglinda in spatele unui baiat apare gen o pisica careia i se vede bine nasul cu ochii galbui spre verde cu nuanta mai galbuie. Ce semnifica? Sau ce imi puteti spune de aceasta aparitie?

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu semnifica nimic, pur si simplu cum ai fotografiat, în mișcare a apărut asa.

| FaraNume1245 a răspuns:

Am făcut poză canapelei, dar pe ea apare o pisică, căreia I se văd bine trăsăturile și ochii. Ce înseamnă asta? Că e pisica mea.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Poate biata mâță căuta ceva de mâncare.
Nu cred că e ceva important, stai linistit.