| DanionM a întrebat:

,,Am învăţat să respect misterul." (- Albert Einstein-)

Ce valori mai sunt majoritar acceptate şi respectate astăzi în societatea noastră?

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Intr-o societate bazata pe consum, nu prea mai avem timp de valori.
Valorile sunt perimate, non-valorile sunt exploatate pentru profit (mai ales in media).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorile noastre este Guta Salam si manelele! Manelele este frumoaseeee!

| danay72 a răspuns:

Azi nu prea mai sunt respectate valorile.De fapt asa cum spune si Biblia totul merge din ce in ce mai rau. 2Timotei3:1-5