| cornelmarius a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, am dat de un grup numit masa rotunda unde se poarta discutii crestine si cred ca acest grup este inchis sau ceva de genul, deci sa inteleg ca nu mai pot vedea sub nici o forma mesajele si discutiile de pe acest grup? Va multumesc si daca ma puteti ajuta aveti funda! big grin

https://groups.yahoo.com/neo/groups/masa_rotunda/info

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa incepi sa frecventezi cat mai rar lumea virtuala si sa te orientezi spre cea reala. Ajuta la sanatate, atat mental cat si fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta mai lipsea. masa rotunda.ca masa saracului se stie si daca esti trecut acolo nu mai ai nici o sansa sa treci mai departe.numarul masinii tale va fi NCJ.

| cornelmarius explică (pentru anonim_4396):

? ce treaba are masina cu ce am intrebat eu? esti constient de ce ai scris?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cornelmarius):

Numarul ma.numaru e important.NCJ,vine de de la nacajit.prescurtat.pricepi? asta e generalizat pentru cei ce sant trecuti in cartea saracului, adica aceia care au foamea legata de piciorul mesei din bucatarie dar se dau mari si fitosi.cum ar spune romanul nostru; omu prost daca nu e si fudul, atunci nu e prost destul.acuma ai priceput in esenta ce vreau sa zic? ori vei spune ca un tampit de coleg; nu inteleg ma ce spune, ca vorbeste ca din carte, si mie cartea nu pre mi-a placut?