| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă.De ceva timp, nu mai găsesc cântări pentru biserică.Ce să fac?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ziceai ca esti prin clasa a5a, tu nu ai alte lucruri sa te preocupi, precum invatatul la scoala?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Asculta postul de televiziune "Speranță tv" si/sau postul de radio "Vocea speranței".

| Helper07 a răspuns:

Inventeaza.

| anonim_4396 explică (pentru Helper07):

Aș vrea, dar am nevoie și de ritmuri bune (când la chitara, dar nu prea am învățat ritmuri )

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie neaparat cantari pentru biserica. Citeste din Psalmi daca chiar vrei asa cevawinking.

| LupusDei1993 a răspuns:

Uite aici o cantare faina
https://www.youtube.com/watch?v=KoyX_Fll6W4