| FPSFan a întrebat:

Am stat in soare cam 30 de minute, fara tricou. Mi-a aparut o pata din aceea alba pe spate, pentru ca am stat direct in razele soarelui, fara protectie. Cum pot sa scap de ea? Daca stau in soare (dar nu direct in raze) se poate bronza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la farmacie să-ți dea o cremă.

| FPSFan explică (pentru anonim_4396):

De care? Ca asa pot sa dau si cu crema de galbenele laughing