| Wehrmacht a întrebat:

Am vazut un raspuns dat de NOname si m-am gandit la asta:
Daca am folosi un lubfrifiant pe baza de apa sfintita am fi mai protejati decat daca am folosi un prezervativ?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

....deci puneam pariu ca cineva deja s-a gandit la asta.

http://www.godlessperverts.com/......holywater/

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o idee foarte tampita per total.

| CanisMajoris a răspuns:

Apa sfintita nu exista. E tot apa normala, nu are nicio putere supranaturala. Hai sa nu amestecam crestinismul adevarat cu superstitiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai in biblia voastra, scrie ca doar in gura daca va f...ti.tu esti din playboy dupa cate vad.noi astia crestinii din plai cu boi avemm o biblie altfel care ne invata ca fiecare lucru la timpul si la locul lui.nu e ca a voastra.bafta si succes oral.cu prezervativ ori fara, daca nu ai scrisul frumos asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CanisMajoris):

Tu atat de putine stii despre sfanta apa chioara, care e baza si fluidul vietii pe pamant? Doamne da saraci mai santeti in simtire si cultura.in fine asta e.cei ca voi se pierd singuri si pierd si pe ceilalti, fiindca, la cat de dastepti va dati ma tem ca nu ganditi nici pana la genunchiul broastei.APA e sfanta prin insasi existenta si rolul ei in viata TA, si a noastra, bietii de noi care traim pe langa tine.

| ErrorFound a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa o testam pe crestini.

| milan9 a răspuns:

Scopul principal al sexualităţii este tocmai acela al procreării şi al naşterii. Din ce motiv divinitatea ar împiedica în mod direct acest lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Ma eroare? daca esti ateu si atat de destept, ia spune care e cel mai bun lubrifiant? ca trebuie sa stii? ma refer la cel perfect in practicile sexuale alea pe care voi le numiti normale, iar eu cel putin le spun perversiuni? ca pana la apa sfintita, care este si are alte intrebuintari, trebuie sa stii o chestie atat de simpla ca doar nu esti prost? ori daca esti sa nu-ti mai dai cu parerea. poate raspunde si blegul care a pus intrebarea fiindca banuiesc ca are experienta destula?

| Wehrmacht explică (pentru milan9):

Ma refeream la virusi. Daca nu contactezi nici o boala de la lingatorii de icoane pentru ca acestea sunt sfintite ma gandeam ca ar merge si la sex ca pana la urma Dumnezeu e iubitor nu? Deci nu vrea sa ne imbolnavim.

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde dracu vrei sa stiu? N-oi fi eu prost, dar nici gay.

| Wehrmacht explică (pentru anonim_4396):

La ce sa iti raspund? Pune dracu' semnele alea corect sa aiba sens ce zici ca nu inteleg nimic.

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Tataie, vreau doar sa-ti aduc la cunostinta ca lubrifiantul este folosit si de cuplurile heterosexuale. Si oricum, daca arzi de nerabdare sa aflii, de ce nu il intrebi pe Maxim?

| Doramcpooc a răspuns:

Pff..cum sa-ti zic...NUUU!

| Andrei258 a răspuns:

Doamne ajută,

Apa Sfinţită (agheasma), nu se foloseşte în fabricarea lubrifianţilor şi a lucrurilor destinate protecţiei împotriova bolilor cu transmitere sexuală, ci numai pentru tămăduirea bolilor sufleteşti Ea se utilizează pe bază de BINECUVÂNTARE de la duhovnicnu de capul fiecăruia avem o singură dată în ancând se poate lua fără şi anume săptămâna în care prăsnuim Botezul Domnului.

O zi binecuvântată şi multă sănătate.

NOname
| NOname a răspuns:

După logica unora, aşa ar trebui să fie.

"Sfinţirea" şi în locul vaccinului antigripal. : ))

Probabil în acest scop s-au şi construit 18.300 de biserici şi doar 425 de spitale, ce ştim noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi că lubrifiantul se folosește și pentru penetrarea mai puțin dureroasă la deflorare, pentru o mai mare plăcere sau pentru fetele mai reținute care nu se umezesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Pai ma eroare? cand subscrii la o idee o zicere, o teorema, O orice a altuia trebuie sa stii unde ajungi mergand dupa ala.sa nu-ti rupi gatul.ma intreb atunci, tu stii ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ma iepurila? cand e vorba de religie faci pe desteptul, da cand e vorba de cultura generala faci pe prostul si o dai in fundul gramatichiei? intrebam daca stii care e cel mai bun lubrifiant. trebuie sa stii ca uite agakami stie da nu spune.si are dreptate, il foloseste tat omul pervers, infiderent de relijie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Nu e nevoie sa intreb trudila. daca stie, bravo lui.inseamna ca sotia lui va sti ce e aia fericirea adevarata.si cunoaste regula lui ceasca de cand se platea celibatul.Cat ai degete si limba, legea tarii nu se schimba.asta era raspunsul dat unui impotent care nu stia de ce plateste celibat, daca el nu avea nici o vina? stii ce e celibatul? daca nu stii ce e, ceteste.cand eram noi tineri se numea, taxa sculii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ever? la care lubrifiant te referi? ca vazui destule si auzii si mai multe la viata mea dar cel mai bun ramane totusi? care?

| Wehrmacht explică (pentru anonim_4396):

Nu vad rostul intrebarii.Nici nu ai inteles ce vreau sa zic si raspuns cu intrebari fara sens.
Dar tu? Tu ai stat cumva sa le testezi pe toate care exista ca sa vezi care este mai bun? Aia cu cititul parerilor de pe net (care sunt destul de diferite) nu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Mai urechila? ti se pare normal sa asociezi aghiazma cu sexul? pai am putea sa o facem si in biserica dupa parerea ta? ori fi decazut crestinii in credinta dar nu chiar pana acolo.inca.dar bataia de joc nu e buna si nici macar necesara ma daca ne numim BUNI, ori vrem sa devenim mai BUNI. iar cel mai bun lubrifiant dupa cum spun cunoscatorii este saliva umana.curiosii incearca.credulii cred. cine cunoaste, stie.

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar ideea este ca stiu la ce se ajunge, dar nu ma intereseaza cum se ajunge acolo, intelegi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Ma eroare? nu poti ma arunca o vorba, si stai pe margine sa vezi cum se incaera prostii.fiindca esti ca un piroman.ai vazut batul de chibrit cat e de mic? dar ce foc mare aprinde? si distrugator? asa e si cu omul imbarligator.declanseaza scandalul cu o vorba, cunoaste efectul da nu-l intereseaza.dar daca se opresc aia la un moment dat, si spun; ma? de la ce a pornit totul? esti bun la fuga? fiindca nu te vad bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La cel de pe piață mă refer, nu contează asta. Un ajutor suplimentar e binevenit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am spus urecheatului care e.e bine de stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Știam de salivă. Totuși câtă poți scoate? Serios acum. Dacă nu ai ceva cu saliva, atunci n-ar trebui să ai cu restul căci servesc aceluiași scop.

Și am înțeles întrebarea. Totuși sexul e lăsat de la dumnezeu, nu? Și apa aceea e SFINȚITĂ, iar Dumnezeu nu greșește, nu? Noi oamenii suntem fără putere în fața atotștiutorului.
Asta ar zice un creștin după logica întrebării.

| dracu14 a răspuns:

Am pofta de o friptura de iepure la cuptor...

| Meow7654678 a răspuns:

Masturbeaza-te cu crucea...Dar foloseste prezervativu', n-am chef de alt Iisus.

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Bla bla bla...interpretare. Daca aprind focul il las sa arda si poate-mi fac si-o friptura, dar nu conteaza, nu la asta ma refeream.

Vreau sa spun ca daca am accepta oamenii gay, poate am fi mai putini in cateva sute de ani si nu si-ar mai da sufletul corporatiile ca sa ne omoare cu chimicale.