| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat un cerb cu coarne mort ce inseamna asta ca daca visezi cerb cu coarne este de bine iti aduce pace in familie mântuire si se spune ca sunt scara Domnului dar mort nu stiu sincer va rog sa imi răspundeți

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Azi Dumnezeu nu mai vorbește prin vise.

| RAY a răspuns:

E doar un vis ca tu ai facut legatura cu ceva te-ai bazat pe o ilogica irationala, practic credinta ta mereu are nevoie de a isi pastra intensitatea

| Clorox a răspuns:

Nu inseamna nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa fie si inventii ale mintii, visele nu inseamna neaparat ceva tot timpul, noi vrem sa le dam aceasta tenta "paranormala" sau cateodata premonitorie. Nu mai crede in dictionarul de vise, mai ales luat de pe un site de asta de stiri sau crestin, NICIODATA n-o sa spuna ADEVARUL, e valabil si pentru zodiac.

| AlexeHellsing a răspuns:

Visele sunt, în majoritatea cazurilor, produse de către subconștientul nostru și, înafară de visul lucid, sunt incontrolabile și lipsite de sens.