| BlackRaven45 a întrebat:

Ar avea ceva daca eu sunt ortodoxa si as merge la o biserica catolica? :/

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Vand aceleasi gogosi dar cu glazura diferita.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-are nimic. Important este sa crezi in Dumnezeu. Cum iti faci cruce sunt chestii inventate de popi.

| RainmakerX a răspuns:

Nu are nimic.
Eu nici macar nu stiu sa fac diferenta intre ele... nu prea merg la Biserica. Atata timp cat crezi, nu prea conteaza la ce Biserica te duci. Este doar parerea mea.

| DonaldTrump a răspuns:

Nu are nimic.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Asa, sa o vizitezi si sa stai la o slujba, doua, e ok. Dar sa te convertesti si sa te impartasesti in Biserica Catolica,... eu sa fiu in locul tau nu as face asta, prea multe erezii (invataturi gresite).
Dar sa stai putin e ok.

| DonaldTrump a răspuns (pentru 熊Panda熊):

Eretic e ala care se inchina la un gras cu un lant de aur la gat.

| DonaldTrump a răspuns (pentru DonaldTrump):

Aka patriahu' Daniel seful banilor.

| a răspuns:

Ce ar putea sa aiba? laughing