| William a întrebat:

Ar putea cineva sa imi spuna ce scrie in Biblie la Epistola lui Pavel catre Tit capitolul 1 versetul 15?

Răspuns Câştigător
| PorumbRodica1965 a răspuns:

,,Pentru cei curati, toate lucrurile sunt curate.Dar, pentru cei pangariti si necredinciosi, nimic nu este curat, ci le sunt pangarite si mintea si constiinta."

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

15 Pentru cei curaţi, toate lucrurile sunt curate. Dar, pentru cei pângăriţi şi necredincioşi, nimic nu este curat, ci le sunt pângărite şi mintea, şi conştiinţa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce nu stii sa citesti singur?

| William explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Te simti ofensat de acel verset?

| Acidacetilsalicilic a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu știe să citească, e doar făţarnic! laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru William):

Nu, de ce?