| Sara2 a întrebat:

Are ceva daca ma tund in a 3 zi de craciun? e pacat sau nu e bine?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai terminati mă cu superstitiile, normal că nu e păcat, Dumnezeu nu este ca oamenii care se supără din orice, el este fericitul Dumnezeu, si vrea ca si noi creaturile sale să fim fericiti, oamenii au făcut legi dintrastea, că e bine sau nu să speli, să calci să te speli in ziua de pasti sau de crăciun, normal că e bine, dacă te apucă nevoile fizice in zi de crăciun sau de pasti, nu mergi lawc? Sau astepti pînă după?

| Idle a răspuns:

Nu exista asa ceva. Sa te tunzi nu e pacat in nici-o zi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tunde te linistit/ă

| KateMiddleton a răspuns:

De ce ar trebui sa fie pacat? Nu are absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă cineva îţi spune că e păcat să te speli la cur în a nu ştiu câta zi de crăciun, tu asculţi sfaturile acelei persoane?
Fă ce vrei.

| CalatoriSpreCer a răspuns:

Nu e pacat. Tunde -te linistit

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Stai linisti/a ca nu e nici un pacat.
Te poti tunde!

O zi buna!

| AmanoYuno a răspuns:

Si eu ma tund maine happy hai sa fim pacatosi impreuna laughing

| mona a răspuns:

Nu are nicio legatura tunsul cu a 3 a zi de craciun, tunde-te

| Areea995 a răspuns:

Nu e pacat. Numai sa gasesti o frizerie deschisa.