| RosuCosmin a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista fantome si de ce?
(adica fantome, spirite) sunt mai multe emisiuni mai ales pe discovery si daca da spuneti-mi si daca ati trait evenimente paranormale..Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Mie si scarba sa ma uit prefer sa spun ca suntem o specie inteligenta nu ar trbuii sa muscam ce e acolo, dar sunt si multi care la emisiuni de genul noteaza in carnetele ce invata acolo!

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mama mea a asistat la un priveghi iar apoi s-a auzit o bubuitura uriasa in camera alaturata si nu era nimic acolo.

| Kramerwalt a răspuns:

Frate aia de pe Discovery i-l cauta pe Big Foot si vorbesc cu extraterestrii la unele emisiuni ce sa le ceri!

| dragos9234 a răspuns:

Nu exista fantome.Dece? Ca nu vor.

| RosuCosmin explică:

Am vazut emisiunea cu Big Footlaughingmor de ras la ele

| Kramerwalt a răspuns (pentru RosuCosmin):

Mie si scarba sa ma uit prefer sa spun ca suntem o specie inteligenta nu ar trbuii sa muscam ce e acolo, dar sunt si multi care la emisiuni de genul noteaza in carnetele ce invata acolo!