| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit si voi despre baiatul de 15 ani numit alexandru care a fost ucis la Targoviste astazi?! Dumnezeu sa il ierte! Ce mila mi-a fost cand am auzit(. Oare este alexandru in rai?

http://clicktgv.ro/......2012-foto/

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da din pacate a murit, dupa mine nu exista viata de dupa moarte, important e sa primeasca pedeapsa cuvenita cel vinovat

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu am apucat sa aud stirea.Nici nu conteaza unde va ajunge sufletul baiatului dar ramane semnalul de alarma asupra sigurantei pe strazi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte! nu se stie

| DigiMind a răspuns:

Din cate stiu eu, Alexandru era cam tare-n clanta, iar oponentul lui s-a gandit sa-i faca un buzunar secret cu briceagul din dotare.
Deci, pace lor, ca au nevoie!

| WholeWorldTeam a răspuns:

Daca nu a avut pacate grele probabil.stie cineva? era ortodox?

| mariaclaudia1988 a răspuns:

Te ingrozesti, e o tara plina numai de criminali iti este si frica sa mai esi pe strada. Durere mare oricum liniste nu va fi pana cei vinovati nu vor plati.