| BornToDie67 a întrebat:

Ati citit psaltirea pentru implinirea unei dorinte sau rezolvarea unei probleme? Daca DA ati simtit efectele ei? Vi s-a ascultat cererea?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Psaltirea nu e Iozefini.

| danay72 a răspuns:

Psaltirea se referă la cartea Psalmi din Biblie. Ca sa ți se împlinească dorințele, ele trebuie sa fie în armonie cu voinţa lui Dumnezeu.

| xerxes1 a răspuns:

Pai depinde ce crezi. Daca crezi ca ajuta te va ajuta. Daca crezi ca este doar apa de ploaie asa va fi.
Tu esti cel care face minunile si subconstientul tau.Neurostiintele abia acum fac primii pasi in aceasta directie.

| sprezero a răspuns:

Psaltirea nu îndeplinește dorințe.
Roagă-te cu stăruință, ține-te de o viață duhovniceasca și roagă pe Dumnezeu să te ajute.
Dumnezeu e o persoană iubitoare nu un roboțel.

| BogdanMx a răspuns:

Totul tine de credinta. Daca crezi atunci ti se implinesc cererile daca iti sunt de folos.