| iezuit a întrebat:

Ati fi de acord sa avem o teocratie in loc de democratie? Adica sunt sigur ca nu are cum sa fie mai rau decat cu politicienii nostri si de ce sa nu incercam cu preotii care macar sunt cinstiti.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai un simţ foarte ciudat al umorului.

| doctorandus a răspuns:

Da, ma, in teocratie daca un golan iti violeaza sora sau fiica este silit sa le ia de sotie. Cel putin daca se aplica legile din Biblie.

| epurel a răspuns:

Chiar vrei să fim torturaţi dacă postăm chestii raţionale? nu, mersi.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing preoti cinstiti? Toll. Stai linistit ca aia cinstiti sunt pe la sate, 2-3 oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

laughing iubirea crestineasca. Daca ei vor teocratie, eu vreau sa fie toti supusi unor testari psihologice si care trezeste banuieli sa fie tratat, pe banii bisericii lor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca ar fi parlamentul numai din episcopi ar fi o reducere semnificativa la buget, in loc de 500 ar fi 60

| M25M a răspuns:

Tu in ce tara traiesti?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Am cădea din lac în puț.

| BlackSulphur a răspuns:

Teocratie = Moartea liberatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Calininio a răspuns:

Alt troll?

| Krokodil a răspuns:

Da,o sa dea la toata lumea ferrariuri.
eu sunt pentru.

*exterminarea lor*.

| BlitzkriegJack a răspuns:

>preoti
>cinstiti

pick one

| uberzen a răspuns:

"Preoti cinstiti" buna, buna asta laughing)