| TiggerO a întrebat:

Ati fost martori la vreo exorcisare? Cum vi s-a parut? Ce stisti despe exorcisari? Cica filmul "Exorcisarea lui Emyli Rose" e dupa fapte reale.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba? cat adevar dovedit si cata minciuna e dovedita in viata ta? incearca intai asta si afla si iti raspund si la intrebare. fara filme de prost gust.

| Thunderstruck a răspuns:

Tu esti de-ala cu IQ-ul mai mic decat numarul de la pantofi.

| dracu14 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Mai degraba cat temperatura camerei

| MMihai a răspuns:

Am văzut pe Youtube ==escrocherii ale popilor.

| adaxbye a răspuns:

Nu stiu ce e cu raspunsurile anterioare, dar na laughing Eu nu am vazut dar sincer sunt curioasa, nu stiu cat de adevarat e, dar mi se pare interesant.