| Λndrei a întrebat:

Aveti ceva de reprosat desteptilor care spuneau ca vine sfarsitul lumii? Celor care se rugau "fara numar" de frica sa nu moara si sa se duca la nenea cu cornite?
Asa o sa fie si in 2012

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

12.12.2012.ora 12 la fel si in 2013 etc.Sclerozati,fanatici,idioti,au fost victimele altora...profitorii ce de pe urma acestora au avut cel mai mult de castigat,in SUA chiar sunt procese cu acesti escroci ce anuntau sfarsitul lumii si credulii le-au lasat averile prin donatii,si sau trezit la realitate,saraci,inselati, furat, ei chestia e ca ei singuri si-au dorit facut sfarsitul.

| Paulla a răspuns (pentru traveler):

La fel şi în 2013? Adică 13.13. 2013? big grin

| traveler a răspuns (pentru Paulla):

Exact si nu prea luna a 13 nu prea stiu de ea.Si intodeauna se vor gasi si naivii de "serviciu".In 2013 va fi cea mai mare dintre toate deoarece contine 13 si este considerat precum stii cel mai ghinionist numar.ora 13 ziua 13.anul 2013, gasesc ei sa complecteze ca nu este si luna 13 etc. O zi buna.

| Paulla a răspuns (pentru traveler):

Ştiu că nu există luna 13, eram ironică.
Nu m-am gândit până acum la chestia asta cu 2013, 13 fiind număr ghinionist(nu cred în porcăriile astea). Probabil ai dreptate, o să facă un spectacol pe cinste. Mulţumesc la fel!

18 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Este doar o forma de manipulare.
Deja faptul ca te gandesti la acest lucru, esti manipulat fara sa-ti dai seama.

| chelstone a răspuns:

laughing Sfarsitul lumii se preconizeaza a veni in fiecare an, ba chiar de cateva ori pe an in ultimul timp...

| Λndrei explică (pentru chelstone):

Pai ar putea sa vina de 31536000 de ori pe an laughing

| Paulla a răspuns:

Nu, mie îmi place de ei. Sunt amuzanţi.

Răspuns utilizator avertizat
| barbattttt a răspuns:

DA, pentru ca pe uni oamei ii pot speria.

| Inferno a răspuns:

Sa o tina tot asa. laughing

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Sfarsitul lumii oricum vine pentru fiecare in parte, incet dar sigur. Daca o luam asa schematic, toti murim pana la urma!

| Tania a răspuns:

Asa o sa se spuna si in 2013 ca cica 13 este numar cu ghinion.Sa vezi atunci diverse stiri.

| Coconutz a răspuns:

In 2012 o sa fie o schimbare destul de interesanta. Nu o sa fie liniste si pace happy.Dar nici apocalipsa.

| AmeMiss a răspuns:

Doar ca sunt idioti. Daca o sa vina vreodata sfarsitul lumii, cu siguranta nu se va anunta la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sf planetei stintific va vi peste 5 miliarde de ani sf speciei umane poate fi in urmatoarele 160 milioane de ani fiti fara griji nu apucam noi sf lumii in viata

| alynutza_4997 a răspuns:

Ma deci acum sfarsitul lumii nu are nici o ora fixa si vreti sa va spun de ce?
pentru ca sfarsitul lumii nu vine numai in Romania
sfarsitul lumii inseamna adica sfarsitul tuturor america, africa, asia,... si poate alte planete si dupa cum stiti cu totii ora din america este cu 5-8 ore in urma deci daca noi ar fi sa murim pe 12.12. 2011 ora 12 pm ei au murii pe 12.12. 2011 ora 4-7 am deci asta e o prostie totala
numai dumneze stie cand va veni sfarsitul lumii big grin deci cei ce cred ca sfarsitul lumii vine (neaparat) in 2012 pot sa se duca si sa se sinucida sa zica oamenii ca a venit sfarsitul lumii laughing laughing laughing

| VIDEODEK a răspuns:

Fara numar!

| AleXandra13_3565 a răspuns:

La mine vine apocalipsa cand e ora de mate laughing) si ma rog "fara numar" la Al` de Sus sa nu vina profa =]].