| RAY a întrebat:

Barfa este un pacat? De ce este asa populara barfa intr-o tara majoritar crestina cum e Romania?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Păcat mare de tot. Tu nu asculta ce spun alții, tu fa ce știi și crezi tu ca e moral ca tara asta e plina de oameni păcătoși, de-aia se duce de râpa.

| RAY explică (pentru Catrice):

Conteaza si educatia primita de la parinti, 50% din populatie inca stau la sat, 40% din copii nu inteleg ceea ce citesc, Romania este cea mai saraca tara din ue, toate astea nu duc la civilizatie si o buna educatie si la privitism

| RAY explică (pentru Catrice):

Dar de ce raspund tuturor? si imi pierd timpul degeaba?

ma refer pers rele

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Din cauza interesului crescut pentru bunastarea aproapelui.