| Zazen a întrebat:

Biblia pe care o stiti acum, este o carte reala? Umariti o critica textuala a unei carti care suntem indemnati de catre dogma iudeo-crestina sa o consideram cuvantul lui Dumnezeu.https://www.youtube.com/watch?v=5meCMUzyvNo

5 răspunsuri:
| mezeicristina33 a răspuns:

Sincer nu inteleg ce vrei sa zici dar biblia este una si aceeasi din toate timpurile cea negra dupa ea s au scos multe modele care sunt pe scurt sau fictionale da este reala cum sa nu fie? nu te mai uita la aceste video-uri daca crezi un cei se sus citeste cartea.

| mezeicristina33 a răspuns (pentru mezeicristina33):

De*

Răspuns utilizator avertizat
| mezeicristina33 a răspuns (pentru Zazen):

Nu mi pasa pererea ta incercam sa ti raspund daca nu sti sa apreciezi dupa ce intrebi? vai ce oameni exista!

Răspuns utilizator avertizat