| anonim_4396 a întrebat:

Bing-Bangul a fost creat din nimic? Nu prea cred.Eu zic ca seama cu o masturbare.Erectia nu exista fara gand.La inceput a fost gandul si cuvantul".O mare explozie a fost si etc. Oare aceste lucruri au fost inventate de niste popi care se masturbau si astfel a intrat pacatul in lume sau toata viata a fost creata printr-o masturbare? Apropo.Eu nu am auzit vreodata ca Dumnezeu sa aiba si o femeie. Fecioara Maria? Nastere fara barbat? Eu zic ca la mijloc este o perversiune.

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor Ti-am zis ca ai ceva cu acel cuvant. Tu n-o sa poti sa tii post nici 3 zile, regim alimentar poate, dar post nu.

| 4b a răspuns:

Iarta-ma, da' mai bine te-ai pune pe repaus vocal absolut...

| Inferno a răspuns:

Va recomand un consult psihiatric.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De nasterea in vitro ai auzit? Nastere fara barbat. De medic ginecolog femeie ai auzit? De silenzio stampa ai auzit? daca da pune-o in practica don't tell anyone

| CryChristiAN a răspuns (pentru Inferno):

Mai bine recomanda-i o internare intr-un spital de psihiatrie.

| MMihai a răspuns:

Ce ar fi, dacă ai încerca, să scrii în limba română standard?

| Narfundo a răspuns:

Cine esti tu si ce te face sa crezi ca sunt constantean?

| Duucu a răspuns:

Ti s-a dus postul rolling on the floor esti dat dracului, userul meu preferat!