| icata25 a întrebat:

Buna
Am avut un vis destul de ciudat
Mi-am văzut bunica maturand in curte.Ea a murit în urma cu 2 ani
S-ar putea sa fie un semn sau dorește să-mi trimită un mesaj?

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

NU e nici un semn ci doar dorinta ta de ati revedea bunica. Bunica ta daca e moarta de doi ani este deja demult hrana pentru viermi, ea nu mai stie nimic ci DOARME in asteptarea Judecatii Finale. Numai Satana iti poate transmite ceva sub forma bunicii dar bunica este demult moarta. Si nu uita de CURATENIA in curte, poate constiinta te mustra pentru ca nu-ti imiti bunica in activitatea zilnica.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acesta este mesajul, încearcă să îl descifrezi.

| minrest a răspuns:

Exact, e un mesaj. Vrea sa zica sa mai maturati si voi curtea, chiar daca bunica, care o matura adesea, a murit. Este un mesaj de la constiinta ta, incarcata de dezordinea din curte, nu de la bunica. Imi pare rau pentru pierderea suferita prin moartea bunicii; concentreaza-te la viata ta, viata merge mai departe.

| Panamax a răspuns:

In ultimii doi ani a mai maturat cineva curtea aia?

| Mircea08 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa maturi tu curtea aia, ca sa stea bunica linistita ca totul este in ordine. (Raspunsul este dat potrivit intrebarii - nici raspunsul si nici intrebarea nu au legatura cu crestinismul)

| Helper07 a răspuns:

Nu e nimic altceva decat un vis(asta nu inseamna totusi ca sunt 100%sigur) dar sunt sigur ca bunica ta nu incearca sa-ti transmita nimic fiindca daca atunci cand esti viu spunem ca existi, atunci cand mori esti ca si inexistent, asa e strarea de moarte, citeste Biblia.