| xdedyxd a întrebat:

Buna, am consumat amfetamina 1 an de zile zi de zi. Si dupa o vreme m-au dus la al 3 lea ochi. Sunt singurul care a pățit chestia asta sau mai este cineva?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ai devenit orb la ceilalți doi.

| Digikey a răspuns:

Daca reusesti sa vezi aura persoanelor,bolile de care sufera, daca sunt triste, vesele, daca au larve etc ai al treilea ochi deschis. Daca nu, este doar o inchipuire in creierul tau afectat de amfetamine.

| minrest a răspuns (pentru Digikey):

Ce mare greutate este sa isi imagineze ca vede aure, larve, boli, stari de spirit? Oricum nu poate verifica. Cum isi imagineaza ca are al treilea ochi, asa isi imagineaza si ce vede cu el.

Răspuns utilizator avertizat