| Dede_Chimz_1996 a întrebat:

Am niste ganglioni la gat de mult timp, cam de 2 ani, nedurerosi, produsi de la răcelii! Nu ma incurca absolut deloc, nu ma doare nimic, nu mi-au iesit altii! Totul a ramas cum a fost! Am facut de curand analize de sange, si la gat si totul mi-a iesit bine!
Daca ii las acolo, ar putea fi ceva grav? Sau sa se ajunga la ceva grav?
Nu vreau raspunsuri"mergi la medic". Vreau parerea voastra, nu vorbiti in nestiinta de cauza!
Sau stiti ceva tratamente naturiste cu care ar putea sa treaca?! Funda! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Doamne-ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul nu a evoluat din regnul vegetal ca plantele sa fie de leac. Plantele doar stimuleaza anumite mecanisme de vindecare. Daca are rezerve, trupul se autoregleaza sau are mecanisme de stabilizare in caz de boala cronica. Oamenii Adam si Eva au fost creati direct de Dumnezeu prin Cristos. Ai putea incerca galbenele, coada soricelui, urzica, coada calului, sanziene ( dragaica ).