| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
Si anume :
Toata lumea care are instalata aplicatia Biblia pe telefon primeste aceeasi notificare cu acelasi verset in fiecare seara? Notificarea cu versetul se trimite in fiecare seara in jurul orei 19:00 ( aproximativ).
As vrea sa stiu daca toti oamenii primesc zilnic acelasi verset prin e-mail sau daca fiecare abonat al aplicatiei primeste cate un verset diferit.
Intreb fiindca aseara am primit prin e-mail versetul care mi se potrivea la perfectie pentru ziua de ieri. Va multumesc dragi prieteni.

6 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Banuiesc ca este o functie de generare aleatorie, fara un control anume, altfel ar trebui sa fie in legatura telefonica cu toti userii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cel mai probabil, aplicatia aia are o lista de versete si, in fiecare seara cand serverul aplicatieiei trimite unui client ceva, il selecteaza intamplator.

Oricum, poti sa verifici descarcand aplicatia pe doua telefoane mobile.

| 1973191019982018 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Multumesc frate. Asa am sa fac

| Panamax a răspuns (pentru 1973191019982018):

Eu am primit Levitic 20:10
10. Dacă un om preacurveşte cu o femeie măritată, dacă preacurveşte cu nevasta aproapelui său, omul acela şi femeia aceea preacurvari să fie pedepsiţi cu moartea.
Si s-a potrivit perfect pentru ca iesisem in balcon si am vazut cum iesea unul de la vecina.Am incercat sa-i arunc in cap un ghiveci de la balcon dar l-am ratat.
Nu am indeplinit cuvantul Domnului.

| FreddieM a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Daca se logheaza cu acelasi email, poate sa o descarce pe 10 telefoane, versetul va fi acelasi. Nu cred ca functioneaza ce zici tu, parerea mea, alt telefon, alt cont si implicit alt verset. (daca sunt trimise in mod aleator).
Am si un verset pentru tine
,, Pace si o zi minunata"

| alex598 a răspuns:

Da toți îl primesc. Dar poți seta ora la care să îți ajungă