| Ioanoni4 a întrebat:

Aproape In fiecare Noapte aud batai din interiorul noptierii. Foarte Serios vorbesc am mutat o si cautat In ea dar, nu am gasit nimic... aveti idee ce ar putea fi? Vorbesc foarte Serios, incep sa imi fac griji...

13 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Bataile nerationale au ca sursa pe SATANA si sunt elemente de baza in spiritism. Nu este bine deloc, trebuie urgent sa descoperi care sunt elementele care aduc o asemenea manifestare, citirea de carti din domeniu, ghicirea sau vrajitoria, vizionarea de filme horor. Aparitia acestor manifestari in casa, pot fi actiunile tale sau a altcuiva din casa. Trebuiesc inlaturate urgent.

| DeyCj a răspuns (pentru danut):

SA=Naștere,TA=viață,NA=moarte.Sunt trei cuvinte din sanscrită, ce definesc ființele vii, deci nici de cum idioțeniile inventate de popii creștini.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru danut):

Danut, daca ai zis asta in gluma, e ok. Dar daca vorbesti serios, ia-l de mana pe cel care a pus intrebarea si cautati repede AJUTOR!
Satana fie cu voi! laughing

| danut a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Nu eu am spus ci Dumnezeu, se vede ca nu sti pe ce lume traiesti.

| Theo94 a răspuns (pentru danut):

Ce legatura are vizionarea de filme horror cu o noptiera din care s-ar fi auzit ceva?

| danut a răspuns:

Bine, poti sa-i spui si DRACU.

| danut a răspuns:

Piei SATANA de aici cu sanscrita ta cu tot. P.S. De cand ai invatat sanscrita?

| danut a răspuns:

Vizionarea unor filme cu tenta demonica (horor) este o INVIATIE a fortelor demonice (Satana sau Dracu cu acolitii sai).

| sabin89 a răspuns:

Să nu fie cumva șobolani...

| RAY a răspuns:

Inregistreaza video si audio asa zis batai si vom crede, asta daca nu e ceva fictiv

| DeyCj a răspuns:

Probabil că sunt contracțiile masei lemnoase, datorită schimbărilor de temperatură din cameră. Dacă știi că noptiera e din lemn masiv, atunci ai găsit deja explicația.

| Hammurabi a răspuns:

Încearcă să notezi bătăile.
Poate e un mesaj în limbaj morse.
laughing))

| Uvox a răspuns:

Esti la categoria Religie asa ca ce spui tu acolo...e nasol.
Si eu in locul tau mi-aș face griji.