| BuffaloSoldier a întrebat:

Azi cineva a lasat sprijinita de poarta mea o coroana ciudata mica de flori. Bunicii mei se tot gandesc ca ar putea sa fi facut cineva vrajuri. Oare este adevarat? Ce as putea face? sad

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să nu te gândeşti/să nu vă gândiţi la asta.Mai mult ca sigur a făcut-o vreun copil.Luaţi-o şi aruncaţi-o la gunoi dacă o consideraţi inutilă. Dacă e o vrajă şi voi vă gândiţi la asta ca fiind aşa atunci vrajă va fi. Dacă nu gândiţi contrar(dar sincer nu doar „de ochii lumii) nu va fi vrajă..Modul de gândire contrar vrăjii/blestemului respinge vrăjile şi blestemele. Testat şi dovedit.Cei vrăjiţi sau blestemaţi sunt cei ce au acceptat asta.

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Arunc-o pe ea si tot ce ar putea avea legătură cu spiritismul.

| Intruder19 a răspuns:

Sigur nu ti-a facut nimeni "vrajuri", totusi suntem in 2017, inca mai credeti in vrajitoare si bau-bau?

| DeyCj a răspuns (pentru Intruder19):

Există, dar nu oricine le ştie face.Nu, nu; nu te gândii la femei în gen mama omida sau altele de genul. happy.