| Andwta a întrebat:

Caut de mult timp o carticica cu o rugaciune : Talismanul. Am mers la catedrala, dar au spus ca nu se mai fac sau asa ceva. Este si pe net, dar vreau sa o am la mine, e foarte lunga. Stie cineva unde o pot gasi afara de internet.

6 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Tai un caiet sub forma unei cărticele, scrii pe ea rugăciunea(de pe net) şi o iei cu tine.

| Andwta explică (pentru hummmer):

Crezi ca e asa usor? E lunga. Pe o carticica din aia mica ocupa toata rugaciunea. Si pe net nu cred ca e toata.

| hummmer a răspuns (pentru Andwta):

:-) in viata nimic nu este usor. Poti sa o scoti la imprimanta si sa impaturesti foaia sau o scrii intr-o seara mai libera.Nu se mai gaseste in biserici, nu stiu de ce(dupa ce s-au vandut ani de zile prin toate tarabele bisericilor-manastirilor).

| Andwta explică:

Hmm pare interesanta chiar pe placul meu.

| Andwta explică:

Aceasta carte o pot gasi la librari, nu? Pretul il cunosti?

| Andwta explică:

Multumesc! Si fosta diriginta comanda de pe elefant.